| anonim_4396 a întrebat:

Canalul tv, cnn international emite doar din statele unite ale americi sau si din alte parti rusia si alte tari? care este cel mai bun canal tv de stiri din america care sa dea numai stiri din america non stop

7 răspunsuri:
| relian a răspuns:

ABC,CBS, NBC,CNN,FNC, MSNBC, FOX, ESPN, One America, CNBS Cauta si tu daca tot stii engleza. Spui te uiti numa la programe americane dar nu stii sa cauti pe google sa inteleg sau ce nu stii? Asteas is asa mai de top sa le zic.Eu nu ma uit deloc la tv nici la stiri nici de unele laughing Daca te uiti sa stii engleza sau sa inveti atunci ar trebuie sa ai si subtitle tot in engleza ca unia vorbesc mai altfel.In sf zic si eu dar daca vrei sa inveti engleza e mai bine sa te uiti la desene animate tot la americani, asa invata copii la ei multe chestii de mici.

| CPAElites a răspuns:

Eu iti recomand Al Jazeera si Russia Today.
https://www.youtube.com/watch?v=pJC-vohDHl8

Descarca ProgDVB si poti urnari majoritatea posturilor tv din toate tarile!

| Deliiiia a răspuns:

Cred că BBC America.

| xXVranceaXx a răspuns:

Mihail, daca ai TELEKOM poti sa ai CNN american. Nu stiu daca exista CNN International.

| GlowingShadow a răspuns:

Eu la ABC News ma uit. Mi se pare cel mai echidistant politic fata de CNN sau BBC, sa nu mai vorbim de FOX News care e un fel de OTV.

Răspuns utilizator avertizat