| AnonimMareMareMare a întrebat:

Tot mai multe stiri cum ca Statele Unite si Nato sunt pe picior de razboi cu Rusia, exercitii militare se desfasoara in apropierea Rusiei, credeti ca va fi razboi?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu va fi, dar armatele trebuie să se antreneze, să nu ruginească.

| Celcestietot a răspuns:

Sunt de ani de zile aceleași știri, nu se va întâmpla nimic, stai liniștită happy.

| LPCTSTR a răspuns:

Nu, ar fi o prostie prea mare ca s-o mai inghita umanitatea, in special dupa pandemie.

| AnonimMareMareMare explică (pentru LPCTSTR):

Si crezi ca i-ar interesa pe ei asta?

| LPCTSTR a răspuns (pentru AnonimMareMareMare):

Pai, cine sa te ajute cand nimeni nu poate sau nu vrea?

| oglindasultanului a răspuns:

Aha asta se vorbea si prin septembrie, dar nu mi-a pasat mie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nato se va dezmembra inainte de si mai multe razboaie.