| Meme10Memu a întrebat:

Cand canicula va fi mai calda se vor supraincalzi bombele nucleare si vor exploda cauzand colapsul speciei umane?

https://www.descopera.ro/......na-in-2050

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cand canicula va fi mai calda se vor supraincalzi bombele nucleare si vor exploda cauzand colapsul speciei umane?
Sunt ținute la răcoare.
Dar s-ar putea să explodeze prostia.
La români, nu, că mămăliga nu explodează.

| Meme10Memu explică (pentru sadrian46):

Unde la racoare cand si gheata la poli se topeste si nucleul Pamantului se va supraincalzi? Cu cat cad mai multi meteoriti Pamantul devine mai greu si sub efectul gravitatiei nucleul se supraincalzeste.

| sadrian46 a răspuns (pentru Meme10Memu):

Tinere domn, dacă te iei după finaliști, care prevăd sfârșitul lumii, că n-au altceva de făcut, ajungi la nebuni.