| britneyss a întrebat:

Când credeti că va începe al treilea război mondial

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Cand una dintre mareile puteri ale lumii se va satura de acest razboi diplomatic si economic si isi va scote la inaintare arsenalul de arme nucleare.Si atunci cel de-al treilea razboi mondial va fi si ultimul

39 răspunsuri:
| rocky26 a răspuns:

Dar poate nu va fi?

| pwp a răspuns:

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Unii zic ca in 2012 sau in 2013, dar e o adevarata minciuna.
Pararea mea:2100

PS:mi-a venit acum in mintelaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A inceput pe 6 august 2001! Primul atac a fost pe 11 sept 2001 datorita refuzului de restituire a tezaurului. pe 11 nov 2010 se opresc ostilitatiile pentru o perioada relativ redusa de 2-3 ani dupa care va urma marea schimbare!

| Antidot a răspuns:

Pai dupa cum se vede cu criza asta economica s-ar putea ca in octombrie 2010

| danut a răspuns:

"Raspuns anonim: Danut / lasa tata, este prea complicat subiectul pentru mintea ta! Ce legatura are CAER-ul cu NATO? Caer-ul a fost un consiliu economic, Nato este organizatie militara! Nu ai invatat pina acum ca nu se aduna mere cu pere?
Daca vrei sa te mai documentezi, uite un material usor, pentru tine http://www.descopera.ro/......boiul-rece ( adolf )"
Draga anonimule imi pare rau dar se vede ca esti prea cu cas la gura ca sa intelegi ce am scris eu acolo. Eu am trecut prin acea "zona temporala" dar mataluta se vede ca nu ai cum intelege ceva atat de complicat care nu-ti poate deschide "intelegerea" atata vreme cat te raportezi la ceva scris de altcineva cu aceiasi intelegere ca a ta. Mai cresti si poate discutam peste cativa ani dar pana atunci intreba-ti inaintasii. P. S. Daca ai avea cel putin 40 de ani ai sti ca organizatia CAER avea ca scop principal nu problemele economice ci cele militare (vezi evenimentele din 1969). Partea economica era doar o particica din acea intelegere-alianta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La sfarsitul anului 2011 si inceputul anului 2012 e clar ca nu va fi in Romania in acesti ani.
Deci nu va fi sfarsitul lumii in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici odata

| Dany_3208 a răspuns:

11 noiembrie 2010