| llinka a întrebat:

Atunci cind vreti sa fiti singuri... aveti vreun loc unde va refugiati?

2 răspunsuri:
| Castorul a răspuns:

De obicei in camera mea, sau cand am o perioada mai nasoala (depresiva/melancolica) incep sa ma plimb aiurea prin oras, ma duc in parc de unu singur, ascult muzica in casti si ma simt ceva mai bine cateodata happy

| aliceinchains a răspuns:

Decât să stau cu o mulțime de persoane în jur, îmi e mult mai bine să stau singură. Cu o carte, ascultând muzică sau pur și simplu să mă plimb. Când vreau să stau singură, și asta se întâmplă destul de des, ies afară, mă plimb, sau stau undeva în casă, și-mi găsesc ceva lucru ori citesc.