| anonim_4396 a întrebat:

Care este cel mai important lucru din viata voastra?

19 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Sunt mai multe: familia, siguranta, spatiul personal, cunoasterea, arta si solitudinea.

| Pricked a răspuns:

Relaţia cu soră-mea.

| sappy a răspuns:

Increderea in mine!

| OnuOnulică a răspuns:

Familia

| zurick a răspuns:

Să urlu în tăcere.(La asta nu cred că te așteptai...)

| anonim_4396 explică (pentru zurick):

Umm... ai dreptate, nu ma asteptam sa zica cineva asta, dar si eu cred ca pot spune ca fac acelasi lucru...deseori

| Dariusuu a răspuns:

Să am grijă să ''trăiesc'' în fiecare zi sau să încerc măcar să fac asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot sa cred ca spun asta, dar... fratele meu.

| AndreeaWTS a răspuns:

Persoana pe care o iubesc cel mai mult.

| 49Days a răspuns:

Sincer am ajuns sa cred ca linistea desi am 20 de ani.

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

Pai cred ca hrana, apa, aer. temperatura buna. Acum serios. E ceva mai important ca acestea?! straight face

| Starla14 a răspuns:

Ca m-am nascut

| γиαჯ a răspuns:

Sora mea!

| AnaCool120 a răspuns:

Incredrea in sine si inteligenta...

| Duchess a răspuns:

Dragostea e cea mai importanta!

| MircescuCristian1994 a răspuns:

Laba, laba e cea mai importanta

| RobertaMădălinaIoana a răspuns:

Cel mai important lucru din viaţa noastră suntem noi înşine, deoarece dacă laşi pe cineva să devină totul pentru tine, atunci când pleacă nu mai ai nimic. *propria experienţă*

| BogdanOverKillingCSGO a răspuns:

Uite ce ne-a spus domnul de desen :,, Onestiatea, Munca Si ambitia,, Eu cred ca cel mai important este sa iti respecti apropiatii.