| funnygame a întrebat:

Care e rostul nostru?

Răspuns Câştigător
| Inferno a răspuns:

Ce intrebare

| Slim a răspuns (pentru Inferno):

Ce raspuns! laughing

22 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Îmi pare rău că de data asta o să fiu off-topic, dar ca o completare pentru userul care încă nu a învățat să-și recunoască greșelile:
http://www.TPU.ro/......servat_3/.

| NoChanceForUs a răspuns:

Suntem energie materializată, avem rostul de a exista.

| NoChanceForUs a răspuns:

Taci mă, nu te lua de Legi, că-ți dau stupid să car povara mai departe.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
De a duce mai departe povara celor de dinaintea noastră!
Pa, pa.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Eu am dat inteligentsmug!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Povara de a da tu stupiduri...
Pa, pa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Amuzantul e de la minehee hee Desigur, nu trebuie sa-mi raspunzi, din moment ce mi-ai dat de inteles ca esti suparata pe mine si nu-mi vorbesti (desi m-ai lasat in ceata si nu mi-ai zis motivul) no talking.

| RXN a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Stupiduri?laughing

STUPÍD, -Ă, stupizi, -de, adj. 1. (Adesea adverbial) Lipsit de sens, de rațiune, de conținut; absurd. 2. (Despre oameni) Lipsit de inteligență, greoi la minte; nătâng, mărginit; (despre manifestări ale oamenilor) care dovedește, trădează lipsă de inteligență. – Din fr. stupide, lat. stupidus.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru RXN):

Bună.
Vai ce amuzant, nu?
Oare de ce am pus punctele de suspensie?
Ca să îți fie ție în râs... și vezi că ai uitat să dai sursa de copiat (copy/paste)!
Ești foarte inteligentă și totuși pe mine nu m-ai convins.
Pa, pa.

| RXN a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Trebuie sa-ti dau si sursa in care scrie ca este corect 'm-ai convins', si nu 'mai convins'?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru RXN):

Bună,
Chiar te rog să faci asta, poate așa te simți și tu bine!
Uite o persoană care nu are ce face!
Învață să ajuți lumea, nu să sari la gâtul ei. Câtă răutate...
Hai ajunge că mă plictisești.
Pa, pa.

| RXN a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Am suficiente de facut,intentia mea nu era sa te jignesc, ci doar sa-ti arat ca si tu gresesti si ca nu esti perfectiunea intruchipata, desi tinzi sa te comporti in felul asta.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru RXN):

Bună.
Revin. Ce minte "ai" dacă ai!
Arată-mi și mie în răspunsurile date dacă am susținut că sunt perfecțiune întruchipată?
Ai ceva cu persoana mea sau ce?
Te iubești prea mult și nu mai știi ce vrei. Nici măcar nu te-am abordat vreo dată aici sau în privat.
Deci... calmează-te.
Dacă ai răbdare să citești postările mele ai să citești și ce am recunoscut și ce am susținut.
TOȚI GREȘIM, da?
Și încă ceva, nu ți-am cerut părerea din niciun punct de vedere și chiar ai sărit la gâtul meu.
Comentează, dar referitor la consistența răspunsurilor fără atac la persoană.
Și cu asta ți-am arătat că sunt om de caracter, nu trebuia să mă justific în fața ta că nici nu știu cine ești!
Mulțumesc pentru tot.
Pa, pa.

| Narcis2007 a răspuns:

Sa ne reproducem ca prostii

| RXN a răspuns:

Obiectiv vorbind, nu se poate spune ca avem un rost, poate doar acela de a tinde spre fericire.

| Rapunzell a răspuns:

Sa ne mantuim.

| Biggiesan a răspuns:

Pe uscat? Pe mare? Sau in pat?

| SweetElena93 a răspuns:

Ce e aia rost? laughing

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu stiu=[!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să muncim până murim

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa traim viata asta minunata si unicata asta e rostul nostru