| SecretDarky a întrebat:

De ce trăim noi care este rostul nostru in viață?

Răspuns Câştigător
| CleanHeart a răspuns:

Rostul nostru este sa ne facem o cariera, o familie, copii si sa fim fericiti alaturi de toti cei dragi noua.
O.zi frumoasahappy

13 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Să eliminăm din noi toate barierele care stau în calea iubirii.

| WithinShadows00 a răspuns (pentru Bacemi):

Ce face? Ne-ai omorat cu romantismul asta al tau bai Eminescule! Pune mana si schimba-ti parodia aia de nickname. N-ai nicio treaba cu Bacovia, mincinosule!

| Bacemi a răspuns (pentru WithinShadows00):

Shut the fuc k up!

| WithinShadows00 a răspuns (pentru Bacemi):

Pai daca tac eu ce rost mai am?

| SecretDarky explică (pentru WithinShadows00):

Ce-i cu tine ma

| WithinShadows00 a răspuns (pentru SecretDarky):

Cum ce? Omul de mai sus al carui nickname e format din poetii lui preferati se dezminte promovand iubirea pe aici ca mod de viata, dar cand injura si scrie cuvinte urate pe site imi amintesc brusc ca o fi latura lui bacoviana.
Chiar si el o admite din cand in cand ca e cam gretos cu atata romantism curgand pe TPU.
Nu stii tu, era doar o intepatura amicala, ca sa-i zic asa.

| SecretDarky explică (pentru WithinShadows00):

Sa stii ca ai dreptate

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

E o enigmă pe care trebuie să o descifrezi și timp ai destul.
Îți plac misterele, nu-i așa?

| ShaOfHatred a răspuns:

Mergi la scoala 12 ani, apoi mergi la facultate 4 ani, apoi muncesti pana mori. Gata, The end.

| ShaOfHatred a răspuns:

Sau pe scurt: traim ca sa murim

| SecretDarky explică (pentru ShaOfHatred):

Trist

| ShaOfHatred a răspuns (pentru SecretDarky):

Dar adevarat.

| WithinShadows00 a răspuns:

Rostul nostru in viata e sa avem un rol de jucat.