| anonim_4396 a întrebat:

Care e scopul tau in viata?

Răspuns Câştigător
| leonet09 a răspuns:

Scopul meu in viata nu e cu nimic mai deosebit decat al celorlati sau mai important eu vreau doar sa cresc sa am o famile 2 copii sa imbatranesc sa imi vad copii mari...
vreau sa am o viata normala sa nu ajung cine stie cine, sa fiu un om normal sa nu traiesc ca si cum as fi... cine stie cine

16 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Sa ma simt bine in pielea mea.

cami
| cami a răspuns:

Sa-mi traiesc viata asa cum vreau! happy... fara reprosuri, obligatii, reclamatii, neintelegeri din partea nimanui. Vreau sa am o familie normala, cu copii normali, educati, invatati, sanatosi si frumosi. Vreau7 sa am un sot, care sa fie de partea mea, sa-mi fie alaturi, si in viata mea nu vreau sa am parte de divorturi.

| juniper a răspuns:

Sa ma bucur de viata, pana pe 21 decembrie cand e sfarsitul lumii.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sa imi vad ultimii doi copii casatoriti si sa am nepoti de la ei.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Sa las mostenitor si apoi sa ma duc dracu undeva..heaven or helll sanchi.

| selef a răspuns:

Sa-i incurc pe altii.

| sergiu25bc a răspuns:

Sa imi gasesc aleasa inimii, apoi sa fac o nunta, o luna de miere, apoi maxim 2 copii, din care primul de va fi fetita ii voi pune numele mamei mele Florentina, care din pacate a plecat acum 2 ani undeva in ceruri, dei baiat Stefan precum tatal meu, doar el a mai ramas.

| JustMeFlory a răspuns:

Sa duc mai departe neamulbig grin

| Rizer a răspuns:

Scopul meu in viata?
Sunt foarte multe:sa termin liceul ca mai am un an, sa dau bacul, sa-l iau, sa dau la facultate, sami caut un servici cat de cat bun, apoi sa ma casatoresc cu prietenul meu pe care il am acum, daca va fi sa fie daca nu alesul inimii care va fi pana la urma urmei, apoi sa dau nastere unor copilasi(eu zic cami ajung2) si ce o mai fi pana atunci! C ae mult si pana maine daca o iei asa!

Oricum sa ma vad la casa mea, si apoi mai zic asta da viata.

Asta mi-as dori eu si ar fi scopul meu in viata!

Dar al tau care e?

| albastrel a răspuns:

Sa ajung undeva sus sus... sa va fac cu mana tuturorhee hee

| doinitza a răspuns:

Eu cred ca fiecare om a fost trimis pe pamint sa-si indeplineasca o misiune sau sa faca ceva frumos sau ceva ingrozior...eu am mai multe talente prin care o sa ajung la un apogeu si la un moment in care o sa fac ceva ce am visat...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ajung ultimul care posteaza pe tpu.cand o fi.in 22 decembrie 2012.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Femeia cu mustata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Perfectionarea continua pentru a veni in ajutorul celorlalti.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fiu fericita

| mms a răspuns:

Sa termin facultatea de limbi moderne, sa-mi gasesc sufletul-pereche, sa ne casatorim si sa avem 2 copii. Sa traim fericiti impreuna pina cind moartea ne va desparti!