| RAY a întrebat:

Care este maximul care poate fi tras de un camion? si cum reuseste un motor sa care atat de multe tone?

am pus la auto dar nu mi-a raspuns nimeni, cineva care are habar,

Răspuns Câştigător
| RoCkKiD a răspuns:

Maximul depinde de puterea motorului si integritatea structurala a remorcii. Practic nu ai nevoie de asa multa energie datorita rotilor care reduc mult coeficientul de frecare. Nu-s sigur de asta dar sunt apraope sigur ca putem face motoare care ar trage mai mult decat ar fi in stare materialele pe care le avem la dispozitie sa tina.

| RAY explică (pentru RoCkKiD):

Eu deja mi am raspuns

| Uxellodunon a răspuns (pentru RAY):

Bravo, da-ti funda

| RAY explică (pentru RoCkKiD):

Dar apreciez efortul

| RAY explică (pentru Uxellodunon):

Acel user o merita, uni chiar raspund serios