| 乃ŪMMĪĪ a întrebat:

Care ma ajuta si pe mine? puppy dog eyes Nu stiu cum sa fac. o piesa de teatru ( comedie ) De cam o pagina >:" Dau fundita happy

Răspuns Câştigător
| puffika a răspuns:

Te ajut eu.

1.Scrii numele personajelor si ii prezeinti cum ar veni
2.Incepi sa scriii sctiunea, dar inaintea de asta scrie cam asa
x si y sunt ni gara de nord, ...ma rog
3. apoi termini comedia.

Te ajut eu sa o faci ca imi place.Dar daca asa citeste Titanic vals este o comedie scurta si te va ajuta sa faci piesa de teatru.Bye!

2 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Inseamna ca piesa ta de teatru tine un minut daca are doar o pagina... Penibil.

| Enigmă a răspuns:

E tema?
Atunci descurca-te!
Daca nu, spune-mi tema si te ajut cu mare placere. happy