| MariusNede a întrebat:

Care sunt esecurile stiintei omului?

4 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Ce cont ai avut înainte?

| Zuzu1991 a răspuns:

1. cel mai IMBECIL: nimeni nu se intreaba de unde, cum si DE CE a aparut cuantum-ul spatiu timp, care ne inconjoara si care e DOVEDIT *NEGRU PE ALB* ca exista, cand a fost dovedita "teoria" (NU mai e o teorie) extinsa a relativitatii (google it, ceva cu o stea care TREBUIA sa fie in spatele soarelui, si deci inobservabila, dar din cauza faptului ca in jurul soarelui care e un obiect deosebit de greu, cuantumul spatiu timp se indoaie, a putut fi observata la prima eclipsa totala de soare dupa ce a fost emisa "teoria" aia)

2. fizica cuantica, care NU exista, decat ca teorie, am scris o tona la 1. , imi e lene sa scriu acum ce invalideaza fizica cuantica dpdv PRACTIC, ma multumesc sa scriu ca Einstein spunea ca "D-zeu NU da cu banul"

| Meme10Memu a răspuns:

Viata nu poate sa apara din ceva lipsit de viata.

| chuckmanson a răspuns:

Steregoi? Tu ești?