| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt locurile unde mai exista canibali?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Nu stiu tu de ce nu poti deschide - nu e nici un virus, cauta pe google INCREDIBIL: Un german se pare că a fost mâncat de canibali ( www.romanialibera.ro )

22 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Parlamentul si Guvernul Romaniei

| anonim_4396 explică (pentru IMC90):

Ha ha ha! bine zis. sa le dam foc ca ne mananca big grin

| sabin89 a răspuns:

Oare cum ii mananca? Fac tocanitza? sau ciorba de perisoare?

| anonim_4396 explică (pentru sabin89):

Mergi in vizita la ei aflam imediat. eu cred ca-i fac la rotisor. whooff, nu-mi place deloc sa ma gandesc la asta ca am o imaginatie foarte puternica.

evenso
| evenso a răspuns:

Papua Noua Guinee

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Stiu ca au fost nisste cazuri prin anii 70. acum nu mai stiu.

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

Exista si in ziua de azi inca, citeste aici un caz : http://webcache.googleusercontent.com/......tp?/search

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Nu ma lasa sa-l deschid, vrei sa ma virusezi?! big grin. spune-mi unde sa caut si gasesc eu.

| anonim_4396 explică (pentru evenso):

Gata sef, am gasit. multam! se pare ca bietul om a sfarsit printre dinti pe la aia. deci nu merg acolo sigur ca aia imediat o pun de-un ritual big grin.

| evenso a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu tu de ce nu poti deschide - nu e nici un virus, cauta pe google INCREDIBIL: Un german se pare că a fost mâncat de canibali ( www.romanialibera.ro )

| 220V a răspuns:

Cred ca in jungla amazonului, acolo sunt triburi care nu au avut de a face cu civilizatia de loc, deci prin urmare acolo s-ar putea sa mai existe

| cosmasavoare a răspuns:

Cazul celor doi indivizi care au mancat un cetatean german nu exista vorba de canibaliz acolo e ceva psihic, iar triburi de canibali exista si in ziua de azi doar ca nu mai sunt cum erau odata isi manca semenii doar atnci cand acestia mor din diferite cauze! Africa pentru cei care vor sa viziteze!

| titisan70 a răspuns:

Prin oltenia sunt vreo 4-5 triburi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe gustos.ro, vezi la Sabin ca ti-a dat acolo link.Numai ca aia s-au invatat sa fie evazivi, folosesc "ingrediente" intr-un limbaj codificat.De ex. carnea de porc inseamna politician, iepure la cuptor-om slab pe care-l fugaresti prin parc si e greu de prins, vita si peste...ti-ai dat singur seama.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Fanaticule, te fugaresc de vezi tu cum se moare de-atata fuga. si te dau pe mana lor mai apoi sa te faca iepure cu ochii bulbucati de la tarusul pe care ti l-or infipt in popou big grin

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Bine, daca esti mitocan de cariera si te dai dupa copac de frica...pentru ca celalalt cont iti e suspendat ori esti prea ametit ca sa-ti mai amintesti parola, iti zic de pe acum ca n-ai cu cine! te-ai pus prost, intr-o situatie imatura.
Si nu-mi ranji prin emoticoane, ca nu ma excita deloc pozitia ta.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cred c-ai dato-n bara, dar n-are-a face ca ma distrez prea bine. mai na un emoticone big grin happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sunt cabalinii?

| Yamx a răspuns:

TPU.

| tweety08 a răspuns:

Am auzit la stiri cu nu stiu cati ani in urma vreo 2-3 cred, in Rusia!

| anonim_4396 explică (pentru tweety08):

Aia cred ca nu mai aveau ce bea si le-au taiat gatul la unii beti sa se-mbete cu sangele lor big grin

| tweety08 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughingrolling on the floor)) mda asta e munca de zi cu zi a rusilor---> bautura

| Notifikatu a răspuns:

Exista Doar in america de sud