| daniela4853 a întrebat:

Cat costa biletul la copii de intrare in Muzeul Antipa? Dar cat costa sa fotografiezi?

Răspuns Câştigător
| LorenzoSweetxXx a răspuns:

Nu au costuri suplimentare pentru fotografiere iar pretul variaza intre 5 si 10 lei(se fac reduceri daca sunteti cu clasa)trebuie facuta rez la bilete de catre un adult.bafta

1 răspuns:
| CataAndreea99 a răspuns:

Bai biletul depinde daca esti cu un grup sau nu pentru ca daca esti ai reducere eu am mers cu clasa si am dat 6 lei, iar pentru poze nu ne-a dat voie de loc.