| Desh a întrebat:

Câți dintre voi credeți în Bigfoot?

14 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu a vazut nimeni Bigfoot in realitate, asa cum nici extraterestrii nu a vazut cineva!
Sunt doar teorii ale conspiratiei!
a crede ca exista bigfoot inseamna ca exista si Mos Craciun si Monstrul din Loch Ness

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă există maimuțe, de ce nu ar exista și una mai mare? Doar că probabil că ar fi fost descoperit dacă există în realitate

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Noi credem doar in Domnul George Simion.

| gabicoo a răspuns:

Noi cei de pe TPU credem in Yeti.

| Hyperion7 a răspuns:

Eu cred în monstrul din Loch Ness

| ReddY25 a răspuns:

Eu unul nu

| mastadont a răspuns:

Eu cred în chupacabra big grin îl aștept să dăm o șeptică.

| DeMicUnCălător a răspuns:

BigFoot! wtf!? lol

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si in zana Maseluta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt mai multe dovezi foto și video cum că ar exista Bigfoot, unele îl înfățișează și în clipurile youtuber-ului Paul Dadrian.

Cred că orice e posibil pe aceasta planetă.

| Hyperion7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Și eu credeam în tot ce spunea el, asta până am realizat că 90% din chestii sunt fake și cam atât.big grin

| Sekim a răspuns:

Personal, nu cred in existenta lui Bigfoot. Daca vorbim din punct de vedere obiectiv atat Bigfoot, cat si Yeti ar putea exista. Amandoua creaturile astea sunt similare, culoarea blanii difera dar asta e si din cauza mediului de viata diferit. Nu ar fi decat 2 specii de gorile evoluate, care pot sa isi mentina o pozitie verticala perfecta similara cu cea a oamenilor, dar care nu au evoluat in totalitate. Raspunsul este probabil ca NU exista niciunul din ei, deoarece fiind vorba despre o posibila specie de animal evoluat, ar fi imposibil ca absolut orice exemplar sa evite contactul cu oamenii si sa stea ascunsi atat de bine incat sa nu fie vazuti chiar deloc, iar constatarile si pozele care exista deja cu ei sunt greu de admis ca dovezi.

| AlexAlyy a răspuns:

Bigfoot, denumit și Sasquatch, este o creatură mitică mare și păroasă, asemănătoare unui om, care se presupune că locuiește în pădurile din America de Nord, în special în nord- vestul Pacificului.

| AnaMariaN a răspuns:

Tu crezi în asa ceva?