| LeKaAlex a întrebat:

Salut credeti ca Bigfoot exista (sasquatch) daca nu de ce?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Eu cred ca exista.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sublime89 a răspuns:

Nu are cum sa existe, pentru ca nu s-a gasit niciodata nici macar un os de Big Foot, iar filmarile sau pozele cu astfel de creaturi ar trebui sa fie ceva obisnuit, mai ales cand vorbim de SUA, unde nu prea exista regiuni atat de salbatice incat populatia umana sa fie una foarte mica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doar legende si povesti!
Daca ar exista am avea DOVEZI ale existentei sale-dar dupa cum vezi ele NU exista!
Filmele fac totul sa PARA REAL!

| zuzyduzy123 a răspuns:

Cred ca exista altfel de ce ar exista povesti despre el

| Pricked a răspuns (pentru zuzyduzy123):

Tu crezi şi-n Slenderman, nu?

| zuzyduzy123 a răspuns (pentru Pricked):

Ti-am raspuns la intrebare ce mai vrei?

| Pricked a răspuns (pentru zuzyduzy123):

Nu-i întrebarea mea, dudă.

| Incompakt a răspuns:

Nu cred ca se exista deoarece s-au facut multe studii pentru asta si nu s-a descopetit nimicbig grin!