| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati face daca intr-o zi v-ati trezi langa cea mai mare temere a voastra sau daca v-ati trezi in cel mai mare cosmar?
Cum ati reactiona?

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Mi s-a întâmplat.Văd asta, tot mai mult pe zi ce trece.Cum reacţionez? Îi întorc o palmă vieţii,mă pun pe picioare şi merg mai departe.Îi zâmbesc vieţii în faţa crudă şi lipsită de orice urmă de sentimentalism. Orice vine de acum,bun sau rău,le iau ca atare şi nu mă opresc din drum.Să te opreşti în drum la fiecare obstacol înseamnă slăbiciune, a te pune pe picioare, mergând mai departe pe linia vieţii înseamnă putere izvorâtă din respectul de sine şi o doză mare de consideraţie.O seară frumoasă. Nobody4Nobody.

| anonim_4396 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Vad ca esti foarte hotarat.
Felicitari!

14 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

M-as culca la loc.

| Paulla a răspuns:

N-am o frică anume care să-mi facă părul măciucă.

| anonim_4396 explică (pentru Paulla):

Fiecare are temerile sale.
Vrei sa spui ca tu nu?

| Paulla a răspuns (pentru anonim_4396):

Vreau să spun exact ce am spus, nu am o teamă anume.
Deşi trebuie să admit că imaginea creată de Dumnezău e destul de groaznică, dar slabe şanse să se ajungă chiar aşa.

| Dumnezău a răspuns:

Mi-as lua katana, halebarda, si as trece la treaba.Asta din cauza ca cea mai mare temere a mea e o lume dominata de prostie, slabiciune si cretini.

| shadovv a răspuns:

Like a boss

| Shammal a răspuns:

Imi prima faza m-as speria apoi as vedea ce se intampla pacolo si as depasi acea teama, citandu-l pe shadovv: "like a boss"

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu cred că am aşa ceva. Trăiesc aici,printre atâţia oameni cărora îmi vine să le crăp ţeasta când văd câtă prostie,falsitate şi ipocrizie zace în ei, şi totuşi nu o fac pentru că aceeaşi oameni proşti, ipocriţi si falşi mă vor închide.
Chiar nu mă mai tem de nimic...sau probabil de berea fără alcool.

| MidnightLady a răspuns:

Daca as putea alege, as face infarct. Da' cum nu cred ca am posibilitatea asta, probabil as face pe mine...

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Classified,mulţumesc frumos.Şi...eu sunt fată.

| anonim_4396 explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Imi pare rau pentru exprimare dar nu stiam...
(...)hotarată.*

Răspuns utilizator avertizat
| ateu123 a răspuns:

As sta sa observ fenomenul sa trag o concluzie rationala