| Mélancolie a întrebat:

Care este cea mai mare temere a voastra? happy

11 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Teama zilei de mâine că nu știu ce se mai întâmplă.
Pa, pa.

| Razvan a răspuns:

Ca o sa traiesc atat de mult si ca o sa devin o povara pentru altiistraight face

| Tourniquet a răspuns:

Moartea parintilor (singuratatea).

Răspuns utilizator avertizat
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Ca o sa-mi citeasca cineva gandurile laughing.
Cam ciudata, dar fiecare cu temerile lui.

| ionica56 a răspuns:

Ca n-am sa iau examenul intra 8 tasad

| Rio4cwalk a răspuns:

Nu prea am temeri, am trait si singur, deci.;...

| AngelSpeed a răspuns:

Nup am de ce sa imi fie frica big grin nu mi-e frica de nimica XDhappy

| Ady_9137 a răspuns:

Singuratatea(sa mor singur fara nimeni langa nimeni sau sa traiesc fara cineva cu care sa imi impart sentimentele)
Si a 2'a:uitarea(e chiar crud ca dupa moarte sau chiar si in timpul vietii nimeni sa nu isi aminteasca de tine.)big grin

| тøхх a răspuns:

Mmm... Poate suna stupid şi toţi o să. mi dea stupid, dar mie îmi e puţin frică de întuneric, puţinn. phbbbbt În rest nu prea îmi e frică. :-ss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pierderea persoanelor la care tin.