| KillMePlease a întrebat:

Cum ati reactiona daca v-ati trezi intr-o zi si ati realiza ca toata viata voastra a fost un vis/cosmar?laughing)

29 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Aș vrea să văd care e viața pe care o am, de fapt.

| OldSoul a răspuns:

Mi-as spune... ce vis lung si plictisitor.

| AirănMeidăn a răspuns:

Atac de panica

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

M-aș culca la loc ca să visez în continuare

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as face o cafea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum ar fi dar cu siguranta mi-ar placea sa ma scol sa fie altceva.

| kteichd a răspuns:

M-as duce la doctor ca am dormit cam mult big grin

| GhostRider02 a răspuns:

Yess ce bine ca a fost doar un vis laughing))

| SorinaSuciu a răspuns:

M-am gandit si eu de mult eori la asta laughing) pai probabil ar fi ca in orice vis frumos e care il ai acum (visezi ca ai bani adica de toate si apoi te trezesti) deci te obisnuiesti cu ideea ca a fost un vis si probabil nu iti vei mai aminti de el big grin

| Constantin_Sergiu_1981 a răspuns:

Cred ca dezamagit!