| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti ca spun martienii, care traiesc sub scoarta planetei, despre noul rover, Perseverance? Nu e primul care le invadeaza intimitatea. Nu credeti ca s-au saturat de asa ceva? In plus, spatiul e plin de alte asemenea gunoaie terestre.

Răspuns Câştigător
| Nilsson a răspuns:

O să fie interesant când oamenii vor trimite alimente pe Marte ca să facă provizii în avans pentru viitoarele colonii.
Marțienii vor fi ceva de genul:
"Care dintre voi a comandat porcarii de la Food Panda de pe Terra?!" laughing

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Spatiul e plin de alte asemenea gunoaie terestre.
Așa se spune, că dacă ești, sau doar ai mentalitate de adolescent, plin de presie la hormoni, ai tendința de a folosi cuvinte tari, ca să îți ascunzi sub ele slăbicuinile. Acel obiect a costat câteva miliarde, ca să crească știința noastră a oamenilor, despre Marte. Comentariul dtale fără rost ce valoare are? La ce folosește?

| Mosotti a răspuns:

Nu traieste nimeni sub, catre centrul pamantului e fierbinte, se topeste tot, n-ar putea sta nimeni.

| Flavianadx a răspuns (pentru Mosotti):

Nu cred ca nu-i nimeni... am auzit oameni de stiinta care spun ca e locuita

| Mosotti a răspuns (pentru Flavianadx):

Pai daca aia de stiinta fabuleaza si zic ca porcu zboara, tu crezi? Sa aduca dovezi!
Ca asa pot zice si eu ca poti sa calatoresti in timp, dar n-am nici o baza pe care zic asta, nu merge asa.

Nici nu e aer acolo, e prea cald, nu e lumina, nu e nimeni acolo, nici ce manca n-ai avea.

| Frank51 a răspuns:

Imi place cum tratezi situatia, avem nevoie de umor.

Chestia e ca existenta extraterestrilor este dovedita matematic. Mda. Deci fix in clipa asta exista n rase de extraterestrii unele evoluate, altele inca nu. Este intr-adevar fascinant.

| gabicoo a răspuns:

Iar ne-au trimis pământenii conserve!
hee hee

| Zuzu1991 a răspuns:

... si nici macar nu e cea mai NEBUNA intrebare pe care am citit-o azi rolling on the floor

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

"Pluto nu este planeta!"

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca i-ar deranja doar in ziua de marti si in luna martie ( de asta le spune martieni ) in rest hiberneaza.

| Mopmop a răspuns:

Am ajuns pe Marte asa cum am ajuns pe Luna. Bravo NASA!

| UnDiavol a răspuns:

Am văzută la știri interesant

| Eikon a răspuns:

Se vor teme de o posibila, si viitoare colonizare a planetei Marte de catre americani, care se vor comporta cu martienii, asa cum s-au comportat cu amerindienii: genocid in masa, si crearea asa numitelor "parcuri nationale", destinate ultimilor comunitati de amerindieni ramase in viata. Bineteles, in cazul ipotetic/irealist in care ar exista "martieni". Probabil ca Donald Trump va impune sanctiuni si tarife mari martienilor, cand va ajunge din nou presedintele SUA in 2025.

| Anoniq a răspuns (pentru Eikon):

Trump nu mai e președinte