| apreutesii a întrebat:

Vreau sa mor! Nu am de ce sa mai traiesc! M-am saturat sa mai traiesc nu am de ce sa mai astept! Nu am niciun prieten adevara! voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Buna! Exista si prieteni adevarati. La varsta ta 13 14 cred. copii trec printr-o perioada mai diferita.
Nu te lua dupa altii. Caci tu ai calitatile tale, si familia ta. Si cu timpul vei gasi si prieteni adevaratihappy.
Eu sunt sigur ca vei gasi prieteni care sa fie la fel ca tine. Daca tu esti sufletista vei gasi prieteni sufletisti. Numai ca trebuie sa ai grija cu cine te imprietenesti. Trebuie sa ii alegi pe cei cu cap, pe cei cuminti, nu pe toti "desteptii".
O sa fie binehappy

| apreutesii explică (pentru SaveTheNature):

Mersi mult pentru sfat...

9 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Nu ai de ce sa iti doresti sa mori doar pentru ca nu ai un prieten adevarat :-s ai sa gasesti poate, dar ai grija in cine ai incredere:-s

| katy a răspuns:

Faptul ca nu nici un prieten adevarat nu e un motiv de ati dori moartea.sincera sa fiu, nici eu nu am un prieten adevarat si mai mult de atat tin sa mentionez faptul ca mi-e foarte bine asa si oricum esti micuta ai timp sa-ti faci prieteni pe parcursul vietii

| apreutesii explică (pentru katy):

Nu e numai problema cu prietenii sunt mai multe si sunt si depresiva mai nou
mersi pentru sfat oricum

| AikkoxD a răspuns:

*aduce lumânările*

| Roxin_Alex_1989 a răspuns:

Nu te lua dupa altii cu prietenii lor daca au 1000 si la nevoie nu il ajuta nici unul acela nu se poate numi prieten nici eu nu am multi, dar stiu ca m-ar ajuta

| apreutesii explică:

Problema nu e doar asta cu prietenii ci ca cea mai buna prietena a mea mi-a luat tot ce am mai sfant pe lume...

| NoDinstinct a răspuns:

Mori cine nu te lasa laughing

| Nymeria a răspuns (pentru NoDinstinct):

Exact ai sprijinul nostru, aduce-ti popcornul, una se spanzura aicea ca nu are prietenilaughing