| AndreiDoMino a întrebat:

Ce credeti prin miscarea rotii psihice cu mintea ( Psi Wheel) este Telekinezie sau doar electricitate statica. Vreau sa zic ca eu am incercat si sunt de parere ca e Telekinezie dar am nevoie si de parerea voastra.

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Ia si distreaza-ta http://www.youtube.com/watch?v=7Ej97geNCsk Daca tot mai crezi asa dupa asta, mai cauta dovezi.

| AtomiX a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=7Ej97geNCsk --> iti arata cum se face trucul :P

| AnnaAnnne a răspuns:

Si pana la urma ai reusit? Daca da, invata. ma si pe mine plz

| Bertii a răspuns:

Am citit si eu si am vazut ca e Telekinezie