| Anonim_5837 a întrebat:

Ce este "astral protection"? imi puteti da detalii, va rog big grin. Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Ai vrut sa scrii astral projection... citeste pm-urile mai cu atentie. Just google it.

| Anonim_5837 explică:

Asa...scuze... de fapt era "projection" dar nu am gasit nimic pe googlesad

| EBC a răspuns:

Protecţia astrală, protecţia celor din nefiinţă asupra ta : îngerul păzitor, Dumnezeu şi cei din familia ta. decedaţi care te veghează şi te ajută în momentele dificile. Niciodată nu eşti singură când eşti singură.

| MiyakoSaki a răspuns:

Nici nu stiu ce este ala, dar sa mai dau si detalii. apropo cu placere anticipat.

| crystynel23 a răspuns:

Astru= cer protection = protectie deci pretoctia cerului
; daca o luma asa, ar fi doua lucruri:

1) mit, trebuie sa te gandesti ca in mitologia greaca atlas sustine cerul pe umerii sai, d3eci fara el cerul sar prabusi peste noi si am fi morti, deci atlas ne protejeaza

2) daca ne gandim la calea stiintifica ajungi cu gandul la atmosfera, biosfera si tot asa, decisti foarte bine ca razele soarelui ajung pe atmosfera iar el protejeaza pamantul luand doar 30 la suta din caldura si un pic din radiatii, restul ducand inapoi

3) astru mai inseamna zodie, deci daca te-ai lua si asa, in stele scrie viitorul si ele te pot preveni de rele, stelele creaza zodii, zodiile sunt astre, deci astrele de protejeaza de rekle

sper ca ti-am fost de folos... Funda?