| LifeIsHard a întrebat:

Ce este cu viermele cu dinti? AM auzit la stiri ca iti afecteaza creierul! E adevarat? Dun ce se ea? Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| whatevernvm a răspuns:

Da, este adevarat. Patrunde in creier si maduva spinarii.
Te poti imbolnavii de la diverse animale, un examplu concrfet este pestele.

http://www.ziare.com/......ii-1105583

Cumplitele vietăţi ajung în creier, în măduva spinării şi în alte organe vitale. Deşi cazurile au fost înregistrate în Australia, medicii au avertizat că acest parazit poate apărea oriunde în lume, cu consecinţe devastatoare.

Bafta!

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu te mai uita atâta la tv, o exista un vierme cu dinți dar când îl vezi prima dată sună-mă. ( zic asta pentru că știu că nu o să fie cazul)

| DorelSudoru a răspuns:

Da de omu cu dinti ai auzit? E mai periculos

| corasa a răspuns:

Viermele cu dinti ca viermele cu dinti...dar de hamsterul cu pedale n-ati auzit?!?!

| Laura a răspuns:

Să ghicesc, la OTV? Sau Kanal D?

| enverhoxha a răspuns:

Dacă mănânci multe dulciuri, viermelui i se cariază dinţii şi ai scăpat.