| Punky_6845 a întrebat:

Ce inseamna "Ave satan!"? Tot am vazut pe chat utilizatori satanisti care ziceau intruna asa.

10 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

In nominae dei nostri Pater dominus Satanae silentiat stupidi.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Sunt trolli, nu ţi-ai dat seama? Încearcă să-i eviţi.

| carminaburana43 a răspuns:

Ave in latina inseamna salut.Il salutau pe...nici nu vreau sa pronunt.

| DorelSudoru a răspuns:

Ave Satan sau Hail Satan...Inseamna traiasca satan sau forta satan...Pe ce chaturi de satanisti stai tu?

| houyhnhnm a răspuns:

Inseamna "suntem gaozari".

| Angelic13 a răspuns:

Eu stiu ca Ave e un salut folosit in Eden (rai) si satan cred ca toata lumea stie ce inseamna.

| AnaisC a răspuns:

Inseamna
"Sa traiasca satana!"
Si...de unde ai tras tu concluzia ca erau satanisti? Pentru ca ziceau asta?
Ete zic si eu...Ave satan!
Si is a mai credincioasa persoana pe acre o stiu:-?
NoRock!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| kate_3254 a răspuns:

Traiasca satana...

| Andreea011 a răspuns:

Ceva de genul TRAIASCA SATANA dar nu sunt sigura.

Răspuns utilizator avertizat