| GoddessMaui a întrebat:

Porno este creatia lui Satan? Daca este creatia lui, inseamna ca actorii sunt satanisti?

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Păi, depinde ce se înțelege prin sataniști. Aceia lucrează după pofta trupului, după voia lui Lucifer deci sufletul lucrează pentru el și îi aparține. La câți sataniști sunt, nu-i mai diferențiezi. :)) Toți se închină lui Lucifer.
http://www.youtube.com/watch?v=W4v-BV2OJsI

10 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Este pofta firii pamantesti.

| Inferno a răspuns:

O intrebare stupida, echivalentul lui big grinumnezeu a creat si ionii pozitivi?
Nu.

| GoddessMaui explică (pentru Inferno):

Avatarul tau ma duce cu gandul la erotic asphyxiation love struck

| kamykaze88 a răspuns:

Sa manaci carne in post epcat sa vorbesti urat e pacat sa faci sex daca nu esti casatorit e pacat sa respiri e pacat sa te... e pacat totul e pacat? daca da atunci eu sunt satanist

| Nordic a răspuns:

Mulți nu au o orientare religioasă, deci nu-u putem numi chiar sataniști în mod "oficial" ca să zic așa. Dar totuși, fac voia satanei.

| Thunderstruck a răspuns:

Pai parca Dumnezeu a creat totul...Deci inclusiv "porno". Dovada ca filmele porno sunt bune.

| GoddessMaui explică (pentru Thunderstruck):

Pai sunt trei motive cand te uiti la porno, din curiozitate, sa te masturbezi si sa inveti noi pozitii - cine n-are creativitate.
Astia spun ca masturbarea este un pacat.

| RAY a răspuns:

Da dupa religie ei trebuie arsi de vii ca isi arata organele ce pacat mare, dar pavel e sfant ca a omorat oamenii nevinovati, in fine

| The1smartiest a răspuns:

Da.el e de vina bata l ar vinalaughing

| Cristiano007 a răspuns:

Da este un pacat sa te uiti la asa ceva. Acei actori sunt in acele filme pentru bani nu ii intereseaza ce va crede Dumnezeu.