| Noname_6790 a întrebat:

Ce inseamna daca l-am visat pa tataie mort? e mort d vreo 5 6 ani.si visasem asa : se facea ca eram la mort planageau dar in camera unde era tataie nu era decat mama tata si matusa mea si nu stiu cand am int pa usa ma izbucnit un mare plans si l-am atins pa picioare. am mai mers pe afara cat am mers dupa care m-am reintors.atunci am vazut-o pe mama langa el in costiug era intr-un maieu negru si pantaloni scurti negri [tataie erea imbracat ca de zi cu zi doar ca in negru]. si m-am speriat si am tipat si nu stiu cum mama a tresarit dintr-o data iar eu nu stiu cum am tras sicriul de cazuse pa pat si iar atinsesem picioarele si m-am speriat rau si am tipat... el erea cea mai draga persoana mie. dar de cand a murit nu l-am visat niciodata...decat acumstraight face

8 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Inseamna ca unii vii, de fapt, sunt morti, in ciuda faptului ca ard oxigenul.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Te blesteamă, pentru că-ți bați joc de limba română.

| harciog a răspuns:

Inseamna ca sigur numai cele 4 usi ale voastre care erati de fata au mai ramas deschise intru amintirea lui.

| pasta a răspuns:

Si pe mine soramea ma viseaza moarta

| n0matterman a răspuns:

Inseamna ca in maxim 10 zile vine si te ia cu el.

| Anestezia a răspuns:

Da are dreptate si -harciog-,,, dar nu trebuie sa-ti faci grijibig grinbig grin Pentru ca asta poate insemna ca se schimba vreamea.Sau sti ce ar fi cel mai bine?-Cumpara ceva o prajitura sau mai stiu eu ce.Si dai unei persoane in amintirea bunicului tau. Sper ca te-am ajutat wave

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creierul viseaza ce a vazut, mirosit, auzit sau simtit in viata reala, terminati cu prostiile.

| xZoNeX a răspuns:

Pai asta inseamna ca bunicul tau e langa tine si ori iti vrea binele si te apara ori iti vrea raul si vrea sa te omoare