| niculai123456789110 a întrebat:

Buna ziua TPU m-a visat mama imbracat in negru si CA ma batea apoi au iesit niste pisici din mine CE ar putea inseamna dau funda!

Răspuns Câştigător
| P4rAd0x a răspuns:

Salut.
Visele nu reprezinta viitorul, ci doar anumite scene din trecut, lucruri care s-au intamplat sau pe care le-ai gandit in ziua respectiva sau cu aproximativ o zi in urma. Interpretarile viselor se pot face, dar o sa vezi ca si psihologii o sa iti spuna o explicatie logica, bazandu-se pe ceva din trecut. Probabil reprezinta cumva o frica a ei, sau lipsa de incredere sau de autoritate asupra ta. Nu trebuie sa-ti faci probleme, visele nu "prezic viitorul", se intampla sa visezi si chestii de genul asta, mai ales la varsta pe care o are mama ta, dar asta e, sfatul meu ar fi sa treceti amandoi peste chestia asta.

| niculai123456789110 explică (pentru P4rAd0x):

Da ai dreptate, mereu sta cu grija si se gandeste la mine cred ca de asta viseaza ea lucrurile acestea, mersi pentru raspuns

28 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Că o să ți-o iei mult și bine până la 18 ani.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

De ce doar pana la 18 ani? Viata e lunga...

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Încă ești pe aici?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Da, vreau sa te mai enervez. Se poate?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu poți dar poți să încerci până vei deveni tu cea enervată sau mai rău până vei plânge pe la uși ca să ți se șteargă contul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Ce metode folosesti, astfel incat sa nu te enervezi?

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-am amintit că aveam un amic ce ținea o imprimantă lângă el ce nu mergea și când se juca și se enerva îi dădea câte o bucată imprimantei ăleia laughing Eh dădea și în pc uneori când nu mergea cum trebuie, vorba lui, îi dădea "medicamentul". laughing
Nu că aș face la fel sau că un pisoi ca tine mă poate enerva. Nici nu ți-au crescut destul de bine ghiarele ca să poți să zgârii chiar dacă te mândrești cu ele. Ce să mai...

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Nu mai sunt pisoi. Oh, ba da, acum au mai crescut 2 mm.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci ce ești?
Acum cu numele actual...

https://www.youtube.com/watch?v=vqff3Ap0xOQ

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Sunt o fata, o fata intr-o lume neinsemnata. (rima)
numele nu se refera la supa aia pe care o mananci, ci la supa pentru suflet.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci dacă e pentru suflet de ce trebuie să fie de pui? De asemenea și pisoii pot fi fete, de aia îi poți zice "hai încoa fetițo"(deși asta se zice mai mult la câini xD). De asemenea nu te-ai gândit că ești o fată neînsemnată într-o lume însemnată de fapt? Sau că supa pentru suflet e totuși mai bună ca ciorba mamei dar nu e destulă și e mai bine să nu o iei căci îți va face poftă și vei vrea mai multă dar nu o să mai ai căci ești prea săracă iar supa de pui e prea scumpă?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Suna mai bine supa de pui decat supa de pisoi. Normal ca m-am gandit, dar suna mult mai bine si in plus de ce sa ma consider neinsemnata? Nu stiu care-i mai buna, mai scumpa, ca nu mananc laughing
Daca alt nume n-am gasit si eu, pana si 'NuGaseamNumeLiber" a fost luat.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Păi de exemplu dacă o piatră e neînsemnată pentru tine nu cred că poți zice că totuși o particulă din acea piatră e însemnată. Adică dacă lumea e neînsemnată automat și tu ești neînsemnată.
Apropo să mănânci, îți face bine, mai lasă fast-food-urile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Am mai specificat ca mi-a placut rima. Stiu ca eu sunt viata, iar modul cum percep viata este modul in care ma vad pe mine, adica actiunile mele.
Mai mananc si supa, oricum nu mancam fast-food. Ma hranesc cu aer.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Interesant mod de abordare, timido.

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Conversez cu multi de aici big grin
oricum imi place, sunteti niste oameni misto, in plus am observat ca majoritatea sunt timizi happy

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu-s mișto.
Oricum îți vei șterge contul deci pierderea ta. Eh până la urmă cartea e mai importantă, nu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru T0T):

Daca am scris "sunteti", asta inseamna ca si tu esti. Mai, sa stii ca e importanta, pacat ca notele-s mai importante, dar aia e.

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt notele nu-s importante, ci ceea ce știi. Dacă știi vin și notele. Tu nu vei sta acasă și notele vor lucra pentru tine la locul de muncă. De asemenea ăia nu te aleg doar pentru note. Eu la liceu nu am dat 2 bani pe note, important era să trec. Bac-ul era singurul care contează însă nu mi se pare că bac-ul ar mai pune atâta dificultate, mai ales dacă știi și înțelegi. Să nu mai zic că notele de la bac sunt influențate mult și de niște profesori neatenți sau prea subiectivi, însă asta nu înseamnă că nu ai ști mai mult de nota aia, sau că dacă ai o notă mare nu ai învățat papagal niște formule și ajungi să iei bacul cu notă mare căci deh, în mare parte la aplicarea a unor formule în niște cazuri destul de simple se rezumă(vorbind de real). Deci nu nota e aia importantă. Dacă ești tocilar, peste 2 ani nu mai știi nimic. Toți uităm, însă dacă înțelegem ne putem aminti imediat mai ales că la muncă ai acces la pc, la telefon, deci accentul nu trebuie pus pe memorare(care dă și notele alea mari de tot) ci înțelegere.
Și tocmai de asta am specificat că nu sunt, că m-ai inclus și pe mine în oala aia.

| Anonim a răspuns (pentru T0T):

Scuze atunci.

| T0T a răspuns (pentru ):

Nu ai de ce să îți ceri scuze. Nu trebuia să îți faci alt cont că acum trebuie să aștepți să ți-l șteargă și pe ăsta laughing

| Anonim a răspuns (pentru T0T):

Nu mi-am facut alt cont, e tot asta laughing

| T0T a răspuns (pentru ):

Aaa, da. Ai dreptate. Vezi că e șters iar când te vei deloga nu va mai fi, cel mai probabil.

| Anonim a răspuns (pentru T0T):

Da. Ramaneti cu bine laughing

| T0T a răspuns (pentru ):

Ok. Dacă va mai fi cazul să ne auzim cu bine. Multă baftă pisoiule. Și ai grijă, dacă mai cresc ghiarele alea, taie-le. Ai grijă de tine.

| Anonim a răspuns (pentru T0T):

Cu siguranta, n-am plecat definitiv. Mersi! O sa am. Ai si tu de tine.

| T0T a răspuns (pentru ):

Merci. Cya. happy