| GMVBOSS a întrebat:

Ce inseamna pentru voi "puterea"? Bani, forta de munca sau (evident) cu totul altceva.

Răspuns Câştigător
| georgeceltoma a răspuns:

Pentru mine puterea inseamna,capacitatea de a intelege si a vedea lucruriile,respectul si omenia.

Puterea poate fi introdusa de catre oamnei in toate aspectele casadfinanciar,fizic, psihic, dragoste, familie, ..si multe altele)

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Frica e putere.

| PredatoR a răspuns (pentru Apache):

Alt raspuns mai filozofic de atat nu ai gasit? oh go on

| Apache a răspuns (pentru PredatoR):

Pai m-am gandit sa scriu un comentariu elaborat in care sa il citesc pe Nietzsche dar in acealasi timp m-am gandit ca e tpu...de ce sa te complici?

| PredatoR a răspuns (pentru Apache):

Mda... asa elaughing

Răspuns utilizator avertizat
| PredatoR a răspuns:

In tara asta mai intai faci bani. Daca ai bani, ai putere. Cu puterea vin si femeile!

| GMVBOSS explică (pentru PredatoR):

Pentru mine puterea inseamna tristete. E mai greu de explicat, dar pot sa o fac si aritmetic, daca vrei.

| dragos9234 a răspuns:

In primul rand bani.

| Delicacy a răspuns:

Autocontrol.

| AliveOne a răspuns:

Pentru mine puterea absoluta e atunci cand sti aproape tot. Nu am nevoie de bani pentru putere ci doar de un creier bine antrenatwinking. restul o sa vina de la sinehappy

| casablanca40 a răspuns:

Cunoastere.

| calmopenmind18 a răspuns:

Pentru mine puterea sunt prietenii mei, familia, faptele bune pe care le fac. Acestea ma propulseaza in fiecare zi si imi dau forta sa fac fata provocarilor zilnice.

| TrooololololololoJR a răspuns:

Bani
daca ai bani ai de toate

| UnOmGanditor a răspuns:

Puterea este acel lucru ce iti da posibilitatea de a controla pe cei care nu o detin.