| Mclaren12 a întrebat:

Ce părere aveți de craniul Starchild? Este într-adevăr de natură extraterestră sau era un copil obișnuit ce suferea de hidrocefalie?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Basme,povesti ca si capurile de cristal gata sunt de origine aliens

| SG1995 a răspuns:

Care iti pare mai plauzibil un craniu extraterestru sau un caz de hidrocefalie?

| Mclaren12 explică (pentru SG1995):

N-are nicio legătură cu extratereștrii, dacă voiai să-mi vezi părerea. De fapt Lloyd Pye care era un autor dedicat paranormalului a făcut tam-tam cu asta.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Hidrocefalia este "necunoscuta" de ignorantii care au impresia ca orice aspect ciudat este extraterestru

| Bisbiavatar12 a răspuns:

Nu cred ca este al unui extraterestru

| GlowingShadow a răspuns:

Testele ADN din 1999 (Canada) si din 2003 (SUA) au aratat clar ca e vorba de un craniu uman gen masculin. Neurologistii de la Universitatea Yale au zis clar ca prezinta TOATE simptomele unui copil care suferea de hidrocefalie.
Concluzie: nu e un craniu extraterestru, e un craniu uman.