| inna a întrebat:

Ce parere aveti despre vietatea extraterestra descoperita in Mexic?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa vina acus toti pe pamant...

7 răspunsuri:
| JustMeFlory a răspuns:

Yachs!laughing...Eu cred ca e extraterestru. Dar tinand cont cat de mic e, nu mi-ar fi frica dar ar veni o invazie!laughingI-as calca in picioare!rolling on the floor

| Klara a răspuns:

Daca e chestia aia humanoida si microcefalica - nu stiu sa zic. Mi se pare ca era din Panama sau Paraguay...
Cica 2 copii au vazut-o pe malul apei...era destul de mare.au fugit de ea si peste cateva ore au gasit-o moarta.
Eu cred ca era totusi om thinking

| maryana5 a răspuns:

Cred ca o fi fost o mutatie genetica provenita dintr-un gandac sau un soarece.Totusi extraterestii nu au cum sa fie atat de mici...se presupune ca sunt fiinte superioare noua, din toate punctele de vederewinking
xoxo, mary peace sign

| cLaudYu a răspuns:

Buna.
Daca vietatea aia mica ii un extraterestru, cum s-a lasat ea prinsa intr-o cursa de soareci stiind ca extraterestrii pot zbura prin spatiu cu nave bine gandite* datorita capcitatii mintale mari. laughing Tocmai intr-o cursa de soareci sa fie prins? Pe tot globul pamantesc zilnic se gasesc noi ADN-uri deci poate fi o mutatie genetica la fel ca si "Chupacabra", Termenul de "chupacabra" (chupar = a suge, cabra =capra) care s-a gasit in S. U. A

*daca ar fi existat extraterestri s-ar fi scris despre ei in Biblie.

| veveroi a răspuns:

Am citit intr-un ziar cum ca unii zic ca extraterestrii au venit pe pamant si si-au uitat pisica.laughingPisica fiind mutantu decoperit in Mexic.

| danni3l a răspuns:

Ne in vadeaza extraterestriilaughing
don`t WorrY vom supravietuilaughing
crd ca au in ganduri bune dar poate vor sa se razbune...

| curcubeu a răspuns:

E o mumie a unui sobolan caruia, cred ca i-au schimbat capul, sau nu stiu ce fel de craniu are sobolanu.