| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți de oamenii care au personalitate de tip INFJ?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Acesta personalitate ar trebui sa o aiba orice crestin in viata, eu unu nu consider ca viata are vreun scop, in viata am ajutat pe multi si am regretat mereu, degeaba esti om bun ca esti luat de fraier,asta nu inseamna ca trebuie sa ne uram unul pe altul dar nici sa fim mereu luati ca fraieri, iubestete pe tine insati apoi vezi daca alti merita ajutorul tau, daca nu merita esti tu de vina ca il ajuti, lumea e rea in ziua de azi omule, lumea e doar pe interes, le doare undeva ca tu o duci rau, intelegi ideea, toate tampenile astea idealiste sunt sf urii, trebuie sa pleci de la premisa ca omul este o primata constienta de existenta ei si care e pe interes atat

http://www.youtube.com/watch?v=471gPXTs9gg&t=3s
http://www.youtube.com/watch?v=40wMJhe2oQY

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca toate testele de personalitate is asa orientative, fara prea mare aplicare in viata reala, unde dezvoltarea ta este influentata de factorii din jurul tau :familia, societatea, nivelul de trai etc

| TristanTzara a răspuns:

Cred că nu o să îl aibă mereu. Testul ăsta Mayers-Bridge e foarte inconsistent, dacă ai un rezultat la el azi, peste două luni vei avea altul.