| Grunwaldmantuitorul a întrebat:

Ce parere aveti de politistul din Vaslui care ieri a arestat un barbat 'La Posta' ce incerca sa foloseasca cupoane de masa Pentru a trimite fetei lui din bacau o cutie de macaroane?

4 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Stia el ceva.
avea poate o pista de urmarirethinking

| deejayra a răspuns:

Si Becali a vrut sa dea mita la arbitrii si a spus ca sunt banii de bomboane...same story

| bubblesx a răspuns:

Romania : nimeni nu incearca sa o schimbeoh go on! Acel om nu trebuie sa fie politist.nu meritathinking o faza penala.care o vezi numai in Romania\dancingoh go on!
O sa ajungem mai rau ca acei oameni din Greciahappy!

| isa_9377 a răspuns:

Pai politistul ala ori e prost ori e tampit ori face exces de zel s-a dus tara asta de rapa Romania e tara tuturor posibilitatilor sau vorba lui Mircea Badee,, Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul,,

pupici