| Sensitive a întrebat:

Ce parere aveti de schimbarea climei? Este normal ca in Mai sa fie atat de cald?

5 răspunsuri:
| Rapplex a răspuns:

Asta e natura.Asa ceva se intampla la o anumita perioada de timp, asa ca nu e mare lucru.

| Ucigasuldeprostie a răspuns:

Totul se datoreaza unui proces geologic care se intampla la cateva zeci de mii de ani. Inversarea polilor. In scurt timp iarna va fi vara si vara iarna. Nu este nimic iesit din comun.

| mona a răspuns:

Avem temperaturi in luna asta cum ar trebui sa fie in iulie, nu i normal dar ma consolez ca in zilele urmatoare se va mai racori putin

| DuckShooter a răspuns:

Clima se schimba de la an la nu cred ca exista un tipar. Si iarna asta a fost diferita.

| PaNdIsPaN a răspuns:

Nu nu este clima ne afecteaza siguranta :din cauza incalzirii" dubioase din mai au aparut in fiecare colt verde capusele, care pot avea urmari groaznice pe viitor(muscatura lor) si probabilitatea ca in partea de sud a tarii(toata) se vor gasi vaduvele negre happy (arahnide iubitoare de caldura)