| chokingvictim a întrebat:

Ce parere aveti despre acest caz?(pierzi 3 minute din viata citindu-l) http://www.dailymail.co.uk/......e-air.html

6 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Eu sunt de acord cu prezentatorul.lumea ESTE rasista, din pacate.
fu*k racism!

laughing

| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai gandeste din punctul de vedere al prezentatorului (care e negru).cum se uita majoritatea oamenilor la el.
si eu sunt rasista, recunosc.dar nu prea pot face nimic straight face

| MasterOfDisaster a răspuns:

Da,ok,dar oamenii „albi" sunt muuuult mai multi decat cei negri, deci albii sunt mai putin afectati de rasism.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Sa fac ce acolo? sa vad ca sunt multi negri? du-te in china