| GusWaters a întrebat:

Ce parere aveti despre faptul ca apar din ce in ce mai multe cazuri ca acesta?

http://www.dailymail.co.uk/......ny-30.html

Pentru cei ce nu intelegeti engleza, pe scurt, un nene, Shem, are 29 de ani, si fii-sa Tia, de 14 ani, impreuna cu prietenul ei de 15, au impreuna o fetita.Shem este bunic la 29 de ani.

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Hehe, la anul aș fi putut să fiu bunică.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

A fugit puiul cu ață.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Așa e. Dar nici că-mi pare rău.

| B343 a răspuns:

Ce specimene de oameni... Si-o distrus viitorul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt doar mai mediatizate.

| ioana1600 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, daca, chiar si-au dorit copilul...atunci e bine! Sunt inca prea mici pentru asta, nu e vorba ca iti distrugi viitorul! Poti avea o viata frumoasa si cu un copil.nu inseamna ca daca ai copil esti ca si mort! In plus daca fata a ramas gravida si nu avea intentia asta o respect pentru faptul ca nu a avortat, asta e de apreciat! Cate fete nu fac avort acum? Macar ea a suportat consecintele!