| Florentina9210 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetita aceasta?

http://www.dailymail.co.uk/......n-bed.html

voi ati face asa ceva?

"nu vreau sa merg la scoala, vreau sa prin serpi cu tatal meu"

34 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Fetita cu sange-n instalatie si curajoasa!
Stima.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

De acord cu tine aici. Dar problema este ca ea lasa scoala pentru aceste reptile... ti se pare normal?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Nebunul e tot nebun. Indienii oricum sunt mai spirituali si au mentalitate panteista si naturalista. Lor nu le trebuie foarte multa carte, dar glumeam in primul comentariu.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Doar nu o sa prinda serpi toata viata. Asa este, la indieni, educatia este pe locul 2.

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Indienii sunt insa foarte buni ingineri si foarte buni chirurgi, deci, au si educatietongue.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Nu toti! Fata asta, peste cativa ani, ti s-ar potrivi ca nevasta! laughing
Amandoi aveti placeri nebanuite. smug

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce placere nebanuita sa am eu? Vrei sa fac puscarie daca doar ma ating de ea? bwuahahah

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Sa ma enervezi pe mine. smug
Am zis peste cativa ani! Sa fie si ea majora!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Crezi ca eu imi propun pentru toata ziua sa te enervez pe tine? Imi vine pe moment sa mai fac o gluma, dar nici intr-un caz sa te enervez.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Era sub forma de gluma! Nu te-ai prins.
Eu sunt genul de fata pe care ori o iubesti ori o urasti!

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Si eu tot sub forma de gluma am zis-o, dar se pare ca tu n-ai muscat! Ciudat, te asimilezi cu Arsenal? Si Arsenalul la fel este, ori il iubesti, ori il hulesti!

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Deci, tu pe ce ''faza'' esti?

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Tu ce crezi? As putea sa hulesc acest dar Dumnezeiesc?tongue

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Stiu ca nu ma poti ura!
Eu ma aseman cu Arsenal, nu ma asimilez! tongue

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Ok, te asemeni cu el, deci... iti place sa fii condusa de 2 decenii de acelasi om, buna alegere. Si acel om fiind un mos senil, chiar foarte bine punctat.

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Ce imi place sa corectez lumea. smug
Am dat exemplu echipa ta iubita de fotbal ca sa iti pot face corectia gramaticala!
Am persoane care ma urasc, altele care ma iubesc. Problema este, tu in care te incadrezi? La asta am vrut sa ajung

| Drimmero a răspuns (pentru Florentina9210):

Pot sa urasc ceva fara sa iubesc mai intai? Nu e cazul de fata intre noi 2smug

| Florentina9210 explică (pentru Drimmero):

Aha, cum spui tu! smug

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Florentina9210):

Serpii aia o considera una de-a lor.de aceea nu o mananca.cu toate ca-s unele dintre cele mai periculoase fiinte de pe pamant, nu reprezinta un pericol pentru ea.nu vor ataca primele cobrele.nu am vazut animal care sa-si tradeze semenii.
mai era un caz: doi lupi ce au fost crescuti impreuna cu o oaie.o considerau una de a lor.la un moment dat, i-au si infometat pe toti 3...nici in cazul de fata nu au mancat oita.
nu toate fiintele de pe pamant sunt distrugatoare ca oamenii.

| Florentina9210 explică (pentru SergiuBoss11):

Da, dar au si muscat-o!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Eu am vrut sa fac poza cu anaconda cand eram mic dar nu m-a lasat mama laughing

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Ai pune mana pe serpi? :o mie imi e teama si de rame laughing is not fair

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Ce iti face un sarpe. In afara ca te musca. Dar daca ai sti ca nu iti face rau nu e nici o problema. Nu vrei sa stii pe ce nu as pune eu mana.

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Zi! Pe ce?
Pai da, de muscat te musca, dar sa mai fie si veninos.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu ca imi stric imaginea laughing))) pe fb iti zic daca vrei

| Florentina9210 explică (pentru DoarBogdan):

Hai ca intru acum.

| Deaad a răspuns:

Eu vreau sa imi fac crescatorie de serpi cand o sa traiesc singur.
Doamne, abia astept.

| MistretulPufos a răspuns:

Am pus pe ceva sarpe constrictor cand eram la circ, dar parca fetita zicea ca serpii o mai musca

| NellieLovett a răspuns:

O fi reptomita(daca ati citit Harry Potter)
Oricum cred ca trebuie sa ai un curaj enorm ca sa faci asta.

| TheWomanCat a răspuns:

Cred ca are nevoie de un psihiatru laughing

| Florentina9210 explică (pentru TheWomanCat):

Cam are. Dar ii admir curajul, totusi!

| TheWomanCat a răspuns (pentru Florentina9210):

Sa renunti la scoala pentru iubitul sarpe si un tata pervers este...este...Cel mai SUPER lucru vazut vreodata happy

| Florentina9210 explică (pentru TheWomanCat):

Te jucai si cu serpii, in weekend, dar in cursul saptamanii, mergeai la scoala ca toti copii.