| Gogu06 a întrebat:

Ce parere aveti despre descoperirile misterioase de sub masivul Bucegi. De faptul ca serviciile secrete de top de pe planeta ar fi interesate de ceea ce se afla acolo. Ati auzit de asta pana acum, e doar pura fictiune?

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Lasati dacismele si alienii.

| SkyPilot a răspuns:

Deocamdata e pura fictiune. Chestia asta tot e pusa pe tapet de vreo 30 de anisori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Americanii stiu ce se afla acolo si ascund asta de noi. Sunt niste chestii spuse de pe vremea comunismului ca s-ar fi intamplat dar sunt doar spuse..Nu are rost sa detaliez. Este clar ca securitatea a tinut legatura cu servicii secrete din afara despre subiectul asta si este la fel de clar ca sateliti americani au detectat in mijlocul muntelui un spatiu gol, ca o camera. Si dupa vin legendele despre cum au spart ei in munte si ce au gasit acolo.

| ShadowSHD a răspuns:

Daca esti pasionat de lucruri de genul asta ai o multime aici:
lovendal.ro