| Pr3da70R a întrebat:

Ce parere aveti despre EURABIA, despre imigranti musulmani veniti in masa in Europa, mai ales acum cu "primavara araba",
credeti ca se va intampla ceva in viitor?

Răspuns Câştigător
| Kalla a răspuns:

Naspa.Solutia este ca fiecare tara sa inchida granitele cum a facut in franta acum cativa ani si au curatat Franta de tigani romani.

| Pr3da70R explică (pentru Kalla):

Doar de tiganii romani dar de cei care am mentionat mai sus nu.

| Kalla a răspuns (pentru Pr3da70R):

Si arabi happy

7 răspunsuri:
| Încrucişătorul a răspuns:

Marxism cultural, asta se va intampla.

| sublime89 a răspuns:

Probabil vor fi asimilati in timp de catre europeni. Dar asta depinde de actiunile fiecarui stat.

| Pr3da70R explică (pentru sublime89):

In tarile din europa (am invatat si la scoala) mortalitatea e mai mare de cat natalitatea, invers este in tarile din orientul mijlociu,
africa, india, china.In europa sunt cam 50de milioane de musulmani, cati erau acum 50 de ani, si am vorbit doar de imigrantii musulmani, nu am mai spus si de cei din india, africa subsahariana.

| sublime89 a răspuns (pentru Pr3da70R):

Pai da, dar depinde cati vor veni in Europa si daca isi vor pastra obiceiul de a face multi copii, sau vor adopta si ei stilul european cu familii mai mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se spunea cu citiva ani in urma ca asiaticii vor cotropi lumea. Toti au crezut ca e vorba de un razboi.