| Krs123153 a întrebat:

Ce parere aveti de aceste atentate? Ce credeti ca se va intampla pe viitor?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu stiu ce s-ar intampla pe viitor dar e sigur ca nimic bun.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce sa zicem si primul razboi mondial a inceput cu un asasinat.

| Stell99 a răspuns:

Merkel a adus specimenele alea aici.
A distrus Europa.
Iar acum mor o gramada de oameni nevinovati.

| suntserios a răspuns (pentru Stell99):

Merkel i-a adus? loool, si daca ea zicea nu baietii stateau frumos la ei in tara? Sa fim seriosi

| Stell99 a răspuns (pentru suntserios):

Logic ca gaseau alt loc unde sa se duca.
Doar nu intrau cu forta in Europa.
Cu siguranta ca incercau sa o faca dar nu reuseau din cauza ca se luau masuri.

Au venit milioane aici si Merkel a alocat 7 miliarde de euro pentru 3 milioane de imigranti din Turica iar Erdogan ameninta ca le da drumul.

7 miliarde de euro ca sa tina in viata niste specimene care cand o data ce ajung aici fac atentate.

| suntserios a răspuns (pentru Stell99):

E o mare diferenta intre a spune ca i-a adus si le-a dat voie sa intre in tara

| Stell99 a răspuns (pentru suntserios):

Ia chemat! Merkel continua si acum politica pro imigranti.
Vrei sa iti aduc aminte de https://www.google.ro/......https?/url

Risca maxim 10 ani de inchsioare specimenul ala.
Punete tu in locul tatalui fetei!

| Stell99 a răspuns (pentru suntserios):

Apropo

Cica a mai facut o crima la fel.Victima violata si inecata.
Doar 10 ani dupa gratii.Maxim 10!
Dupa ce iese mai nenoroceste niscavai familii.

Iar tu si altii ii sustineti! Bravo fratilor haideti sa islamizam Europa!
Sa ne inchinam de 50 de ori pe zi la pereti ca asa vreti voi.

| suntserios a răspuns (pentru Stell99):

Si totusi ce legatura au astea cu Merkel? Daca nu permitea ea sa vina aia in Germania crezi ca deveneau niste sfinti? Nu violau, nu bateau, nu omorau? Crezi ca nu se inflitrau in Europa sa faca atentate?

| Stell99 a răspuns (pentru suntserios):

Pentru ce crezi ca sunt serviciile de securitate?
Sa isi faca treaba.Dar nu prea au ce sa faca cu milioane de imigranti.
E volumul prea mare de munca.