| alinutza_4400 a întrebat:

Ce parere aveti despre filozofia lui Schopenhauer?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic altceva decit ca "vroia".

8 răspunsuri:
| PhaseMorphXR a răspuns:

O data ce exista o trecere peste aparentele "preconceptii", parerea mea este ca e demn de aprofundat.

| Necrophagist a răspuns:

Ce parere avem despre.iertat sa-mi fie dar ma mir ca ai scris Schopenhauer corect!

| Necrophagist a răspuns:

Magistral!
„tu m vezi"
„p site"
„filozofile lui"
Din respect pentru propria-mi energie nu mai comentez stupiditatea întrebării şi mă mulţumesc de faptul că rămân la părerea mea, deci da, încă mă mai mir că ai scris Schopenhauer corect!
Cheers!

| Necrophagist a răspuns:

Dacă astea sunt prescurtări atunci îmi fac greaţă, Sunt convins că un crâşmar de la orice colţ ştie mai multă filozofie decât un copil neiniţiat în absolut nimic

| pinkmouse375 a răspuns:

Un filozof misogin, dezamagit in viata, cu regrete. Din cate observi majoritatea citatelor, maximelor, spuse de el vorbeste despre femei vs. barbati, tradarea femeilor.

| alinutza_4400 explică:

Hai s reformulez intrebarea pentru. tine. "Silencer" pentru.ca tu m vezi o incultawinking (crede-ma sunt aici p site,intrebari mai penale decat aceasta).,"Ce parere aveti despre filozofile lui, sunteti de acord cu conceptiile lui?, ce parere aveti despe idealismul si pesimismul lui? Sunteti de acord cu el?"

| alinutza_4400 explică:

"p site"
"tu m vezi"
sunt prescurtari!, asa pentru.(pentru)informarea ta :p(aici scotb limba) laughing (aici rad) mai p (pe) intelesul tauwinking
Mergi! fa pe inteligentu, la alti "prosti/te" poate ai noroc si te si bat. PS: nu-ti mai baga nasu, daca nu iti convin intrebariile mele! si scz.pentru. "filozofile lui" chiar am uitat un "i". Nu am nevoie de comentariile tale! mersi, oricum!

| alinutza_4400 explică:

Ok,nu o sa incerc sa-ti schimb parerea,poate unii " crâşmari" stiu filozofie. Faptul ca tu nu suporti prescurtarie, nu e problema mea! Ma enerveaza doar modul in care vrei sa imi suge'rezilaughing k sunt "un copil neiniţiat în absolut nimic" si cum o dai in ironii. Si da, sunt un copil! si e mai bine asa decat un expirat care face pe intelectualu cu toti copii de pe site. laughing bye! ai fost funnywinking