| Theo94 a întrebat:

Ce parere aveti despre :
http://www.gandul.info/......o-12236418

Mai mulţi extremişti maghiari s-au îmbrâncit cu jandarmii la Târgu Mureş - GALERIE FOTO + VIDEO

3 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

F*tule gura masii fac ce fac si cer romanilor sa inceteze hartuirile si discriminarile.
Nu inteleg de ce se fac scandalurile astea.Ii vezi ca vin si stai cateva ore bune cu ei pana se plictisesc.Nu mai bine ii vezi ca vin, alegi unu'-doi mai bezmetici care se cred mari pericole si ii impusti? Serios, ar fugi toti si nu i-ai mai vedea daca acest gest s-ar repeta cand ies in strada.

| sublime89 a răspuns:

Sunt extremisti. Nu e nimic de mirare. Se stie foarte bine ca Ungaria are aceasta problema a extremistilor de dreapta. Si noi avem Noua Dreapta si alti lunatici din astia. Poate ca nu sunt chiar atat de vizibili, dar exista. Cateodata ii mai vedem vorbind si la tv, si toata lumea ii respecta.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Sus sta Iancu pe statuie si le da la unguri mure.
http://www.youtube.com/watch?v=Y7DmMIGu1HE