| Theo94 a întrebat:

Ce parere aveti despre oameni care isi pun poze cu ei pe wallpaper-ul la telefon?

25 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Parerea me ste ca acei oameni sunt narcisisti.

| RAY a răspuns:

Sunt Reptilieni sub acoperire, isi pun poza cu ei pe telefon sa nu isi uite forma umana care au luat-o, am cunoscut o reptileana de asta la o inmormantare de lesbiene, cand i am vazut adevarata forma de scorpie 3 luni mai tarziu

| OnuOnulică a răspuns:

Sunt îndrăgostiți și de fața lor prea mult.

| Freya1 a răspuns:

Si eu am dar nu doar cu mine, cu mine si cu prietenul meu.In general nu imi pun doar cu mine pentru ca dupa ce ma uit de 2, 3 ori la poza incep sa ii gasesc defecte si o sterg de tot.
In legatura cu cei ce fac asta nu prea cunosc persoane.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Freya1):

Doar tu te poti plictisi sa privesti ceva apropiat de perfectiune!winking tongue

| Freya1 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

smug rosesc

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Freya1):

Intrebare la concursul Miss Univers 2025: Pentru ce i se faceau poze, anii trecuti Nataliei95 (la 16 ani)? Raspuns: Pentru a avea concursul nostru Standardul Perfectiunii!winking tongue

| LPCTSTR a răspuns:

Narcisiști.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Tristi

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Putin narcisisti, putin oligofreni si mult prea rar in limitele normalului acceptat de majoritate; este strict treaba lor, iar a noastra este sa-i abordam cu maxim discernamant.

| Endoryus a răspuns:

Penibili

| Justme1997 a răspuns:

Sunt încrezători in propriul aspect fizic. Am prietene care fac asta și sunt de treaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Narcisisti ciudati

| Dragosdoar a răspuns (pentru anonim_4396):

Ti se pare narcisism? Dar cand va petreceti minute in sir in fata oglinzi sa va faceti machiajul?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dragosdoar):

,,va petreceti''?
Eu nu ma machiez si nu stau nici in oglinda, nici poze nu-mi fac prea des.
Mai lasati figurile astea si generalizarile, ca nu toate fetele sunt la fel.

| Dragosdoar a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si tu ai generalizat cand ai spus ca sunt narcisisti ciudati cei care isi pun poze cu ei pe telefon. Daca te ai uitat bine peste comentariile de aici ai vazut probabil si opinii pozitive despre unii dintre ei care fac acest lucru

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dragosdoar):

Nu e o generalizare, e parerea mea despre ei laughing.

| alex15ccc a răspuns:

E de prost gust, e ca si cum ai avea o poza cu tine pe noptiera, in capul lor ei sunt centrul pamantului.

| Dragosdoar a răspuns (pentru alex15ccc):

De porst gust? De ce? A te iubi este recomandat, lumea te invidiaza te barfeste, parintii la un moment dat nu te vor mai lauda ca inainte

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dragosdoar):

Poti sa te iubesti si fara sa te uiti toata ziua la poze cu tine.

| AlexDarius3 a răspuns:

Mi se pare ok, pana la urma sa aiba si ei o amintire cu ei daca imbatranesc. Sa salveze imaginile pe un stick si sa le pastreze pana mor.

| Ana1687 a răspuns:

Si eu am una, uni zic ca e narcisism dar nu cred ca e ceva rau sa te iubesti pe tine si apoi pe alti si acum sa fim seriosi, toata lumea este putin narcisist si egoist, mai mult sau mai putin big grin

| wolfves a răspuns:

Cred ca se iubesc asa mult incat trebuie sa se vada mereu. Nu am intalnit prea multe persoane de genul de treaba.
Eu nu mi-as pune poza cu mine.

| IamFantastic a răspuns:

O parere proasta

| ionutcris2626 a răspuns:

Din punctul meu de vedere sunt putin aroganti si narcisisti dar nu toti uni sunt chiar de treaba.