| Flory_8560 a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii care au pe telefon, pe calculator(desktop) wallpaper cu femei sexy? Pe cei care nu au prietena sau au sub 19-20 ani ii cam inteleg, m-ar interesa ce credeti despre cei care au 20 si ceva de ani si au prietena de ani buni de zile, prietena pe care o iubesc. Eu sunt de parere ca din moment ce un baiat are prietena de atata timp nu ar trebui sa aiba asemenea poze care eu cred ca indica disperarea si faptul ca prietena lui nu este suficienta pentru el, nu e multumit de ea plus lipsa de respect si atunci nu inteleg de ce mai are prietena. Avand prietena de ani de zile si presupunand ca esti si indragostit, ca doar nu esti numai asa de flori de mar de atata timp cu ea, ar trebui sa fi satisfacut, implinit din punct de vedere sexual...deci nu-mi pot explica acele poze. Voi ce credeti? E normal?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sau poate ca e un admirator al frumosului.Care tip normal nu admira o pereche de sani mari, naturali la o tipa?hee heeNu mi se pare nicio ofensa adusa la adresa prietenei.Si eu tin pe telefon o poza cu Christian D. cu patratelele lui desi prietenul meu tine o poza cu mine. Mie mi se pare echitabila treabathinking

| mikilooooooooo a răspuns:

Fiecare barbat are propiile fanetezi!

| monique a răspuns:

De multe ori pozele sunt puse din teribilism, sa le vada prietenii, sa-si faca prietena geloasa si sa faca pe grozavii, ca inca ei au controlul. E mai degraba o chestiune de orgoliu masculin si de complexe. Nu are nici o treaba cu faptul ca e topit dupa prietena sau nu, ci tine mai degraba de maturitate. Un tip care tine poze sexy pe comp, dulap etc. inca nu a trecut de faza pubertatii, si e inca copil la minte. Unii nu se maturizeaza nici la 50 de ani, dar ce sa-i faci?