| ThePagany a întrebat:

Ce parere aveti despre Sfarsitul Pamantului? Si despre sursa sfarsitului : Alinierea Pamantului cu Centrul Galaxiei.?

http://www.youtube.com/watch?v=dYO7Hz2rWjk&feature=playe r_embedded

7 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Cine crede in asa ceva trebuie batut cu ciocanul fizicii.

| Woodenpints91 a răspuns:

N-am încredere în filmuleţe care n-au ajuns mai departe de youtube.

| DrugFree a răspuns:

Asta e doar e teorie, iar cine crede asa ceva e mai putin inteligent ca aia care au facut videoul.

| KaRa23S a răspuns:

Mai bine ai avea increde in ce spune religia despre asta. Cleopa zice pe intelesul tuturor. Succeswinking!

| Delicacy a răspuns:

Minciuni şi numai minciuni.

| ThePagany explică:

Este in engleza videoclipul.

| nibiru901 a răspuns:

Deci, alinierea sistemului solar cu calea lactee e un dat de fapt care se intampla o singura data la 26.000 de ani, cat despre sfarsitul lumi... nu prea cred.