| AvalohAlyn a întrebat:

Ce regreti cel mai mult in viata asta? Ce consideri ca ai gresit?

21 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Doar o viata am.Si chiar nu am de gand sa cad in butoiul cu melancolie sau sa imi plang de mila.Am facut destul de multe tampenii pe care le-am regretat destul.Acum e timpul pentru prezenthappy

| Bacemi a răspuns:

De gresit am gresit mai mereu. Problema nu e ce am gresit ci e cum am gresit. Mereu am dat inapoi, am fost un pic temator. Putea fi mai bine. Daca riscam, daca eram un pic mai indraznet lucrurile ar fi stat altfel acum.

| fabiola a răspuns:

Daca pun anii de atunci la situatia de atunci, nu regret nimic! Daca pun anii de acum, poate.Asta ce inseamna?

| zorialbi a răspuns:

Regret ca nu am apreciat cat a tinut la mine bunicul meu si cata grija a avut de mine (el m-a crescut), regret ca de multe ori m-am mandrit si m-am increzut in propriile forte, si am mai si indraznit sa spun ca unele lucruri mi se cuvin pentru ca sunt "asa si pe dincolo", regret unele hotarari pe care le-am luat... Dar trebuie sa privim cu nadejde spre viitor! happy Doamne ajuta.

| AndutzaAndu a răspuns:

Regret multe, dar asta e, nu poţi da timpul înapoi happy.

| Ea12345 a răspuns:

Regret greselile facute, chiar daca stiu ca ele fac parte din mununatul trecut al noastru.Nimeni nu are nici un trecut, nici un prezent, si poate nici macar un viitor perfect.
Marile dureri sunt mute – Les grandes douleurs sont muettes (Vauvenargues)

| Betty a răspuns:

Nu regret nimic din ceea ce-am facut pentru ca am facut totul cu buna stiinta...au fost gandurile si deciziile mele din acel moment, am facut ce am considerat eu ca trebuie. Daca as regreta ar insemna sa spun ca ceea ce am facut nu e bine deci m-as contrazice singura.

| Kitty a răspuns:

Ar fi cateva lucruri... cum ar fi ca nu am acordat e mare importanta sanatatii... si m-am ocupat mai mult de scoala.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Ca ma mancat innestire si acum sufar si trebuie sa tin regim toata viata, nu sunt foarte grasa, dar este o lupta cu greutatea.si multe altele.

| tim a răspuns:

Vad ca unii regreta ce au avut si nu au stiut pastra, sau nu au putut. altii nu regreta nimic. ei bine, nici eu nu am ce regreta, nu am nimic, nu cred ca am avut vreodata ceva, doar iluzii.nici pe viitor nu prea o sa am ce regreta,.crying cat despre greseli, aici am multe, ca toti ceilalti. legatura intre ce regret si ce am gresit:regret ca nu am putut evita greselile

| Skeletonized a răspuns:

Prin viata se trece fara regrete... tot inainte happy

| papushikroz a răspuns:

Merg mai departe in viata fara regret.Pentru ca eu consider ca si atunci cand gresesti e bine deoarece ai invatat ceva.

| Jonathan a răspuns:

Regret ca nu am avut curajul necesar pentru a face ce mi-am dorit si inca nu il am. Sper ca o sa curajul necesar, consider ca am gresit si inca gresesc.

| ;x^..::pasTiluTza`))::...:x:x a răspuns:

Cel mai mult regret ca nu am stiut sa apreciez ceea ce am avut langa mine si mi-am dat seama prea tarziu cand deja era pe patul de spital si acum imi pare ff rau ca nu pot da timpul inapoi. straight face

Asa ca apreciati de ceea ce aveti pana nu va fi prea tarziu.

| JustArmy a răspuns:

Pana in momentul de fata nu regret nimic din tot ce am facut. si am facut greseli destul de mari care m-au markat. in viata e bine sa nu regreti numik di ceea ce faci. trebuie sa gandesti de 3 ori inainte sa faci un lucru. si daca gresesti, gandeste-te ca ai invatat ceva.

| M.G.R a răspuns:

Ca nu am fost undeva ca sa schimb ceva sad

| MistikkGirl a răspuns:

Ca m'm indragostit de un baiat sad

| Stefff a răspuns:

Ca tin la el enorm iar el. e cu alta.si ma mai si amageste ca tine la mine si ca vom fi impreunaoh go on...Nu stiu daca am gresit cu ceva. poate ca am pus prea mult suflet in relata noastra care nu a durat prea mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Minciuna si lacomia celor ce nu se mai satura furand, inseland, parasind.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pusa intre ciocan si nicovala, fapt care ma deranjeaza enorm. Stiu ca din vina mea s-a ajuns aici si sper ca scurgerea timpului va vindeca ranile produse.
Da, regret ca nu i-am spus tatalui meu ce gandesc si parerea mea despre un lucru care acum imi poate marca viitorul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte multe...