| 12345678912345678912345678901234567891234567891234 a întrebat:

Ce sa fac daca am de invatat la biologie si nu vreau sa invat?
Este urgent! va rog!

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Uita-te la un documentar daca vrei isi dau, de ce nu isi place biologia e frumoasa

13 răspunsuri:
| Shammal a răspuns:

Nu invata, fa ce iti place - o sa auzi explicatii de diferite feluri - fa ce simti sa faci ce-ti creaza o stare de bucurie

| Woodenpints91 a răspuns:

Te poţi lovi repetat cu tastatura peste faţă în speranţa că nu o să mai semeni cu un batracian.

| Musique a răspuns:

Nu învăța.
Doar că, tu pierzi, pentru că e greu să recuperezi o lecție neînvățată când primești aletele noi.

| LolaLollita a răspuns:

Nu invata. Vei primi o nota pe masura.

| Iulian03 a răspuns:

Nu mai invata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa inveti, inveti. Daca nu, nu. Nu are niciun sens intrebarea. Daca iti pasa de ce nota vei lua, eu te sfatuiesc sa inveti. Daca nu-ti pasa, fa ce-ti place si lasa invatatu'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect! daca la sfarsit de an, profa n-are chef sa te treaca, n-ai invatat degeaba?!

| Flynn2001 a răspuns:

Ce intrebare prosteasca. Inveti si gata!

| CamiiBăă a răspuns:

Inveti mai tarziu...

| Sarai a răspuns:

Daca nu vrei sa inveti ...nu invata, dar nici sa nu te plangi apoi ca ai luat note mici.

| hinatakaname a răspuns:

Ce intrebare aiurea. Ce sa faci daca nu vrei sa inveti? Sa te convingi in sinea ta ca esti o incapabila pana cand te si hotarasti ca nu are rost sa inveti. Apoi memoreaza ca da, vreau cartofi la comanda.

| MagicalUnicorn a răspuns:

Inveti

| EverybodyLies a răspuns:

Uite cum faci big grin te inregistrezi pe recorder citind tema si o pui la casti, si stii ce repede memoram noi versurile cantecelor care le ascultam mai des. o pui de mai multe ori oricum trebuie`sa intre ceva in cap n-are cum big grinwinking Succes.