| bogdannel21 a întrebat:

Salut,anul acesta dau bacalaureatul la biologie, romana si matematica.La matematica si romana fac meditatii dar la biologie am o mica problema,nu am culegere pentru pregatire,am nevoie de o culegere fiindca vreau sa invat singur la aceasta materie, eu am facut biologie in clasele a 9-a si a 10-a,biologie referitoare la plante si animale.Ce carte imi puteti recomanda sa cumpar,o carte din care ati invatat si voi si stiti ca este buna de ceva, multumesc.

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Incearca-le pe cele de la Editura Booklet. Au si teorie si modele de subiecte. Mie mi se par foarte bune (daca nu cele mai bune).