| Respectable a întrebat:

Hey TPU!
Am si eu o intrebare.
Daca nu am invatat in liceu biologie, si la anul vreau sa ma duc la postliceala de asistent medical as avea probleme cu biologia?
Sau pot sa invat tot ce cer acolo? Sau ar fi pre grea daca nu am invatat biologie in liceu?

2 răspunsuri:
| Shalom a răspuns:

Nu cred ca ai avea probleme...eu am terminat profil filologie si am avut multi colegi care dupa liceu au inceput postliceala de asistent medical si nu s-a plans niciunul. Cel mai bine ar fi sa faci pregatire inainte si sa te apuci sa studiezi biologia si in particular

| Respectable explică (pentru Shalom):

Problema este ca nici nu stiu de unde sa incep.