| coryncik39 a întrebat:

Ce sar intimpla daca vom respecta drepturile altora?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Ce "sar intimpla" dacă am scrie și noi cât de cât îngrijit în limba română?

| harciog a răspuns:

Nimic in afara faptului ca-i facem sa uite de responsabilitati si vor crede cu tarie ca au numai drepturi.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Bai animaluleX si respectarea drepturilor altora este tot responsabilitate.

| harciog a răspuns (pentru Hombre):

Da,dar experienta m-a invatat ca in Romania, este responsabilitatea fraierilor.Cel putin, deocamdata.

| Hombre a răspuns (pentru harciog):

Si deocamdata si mereu va fi asa mai Har.

| LotusRadioactiv a răspuns:

Nimic. Asta e si farmecul vietii. Trist.

| relu008 a răspuns:

Industria de armament ar falimenta.

| Diannnee a răspuns:

Abia atunci putem spune ca suntem o tara civilizata! happy

| Dreamer a răspuns (pentru Diannnee):

Nu, pentru a fi civilizat nu este indeajuns sa respectam drepturile altora, mai trebuie sa avem si cei 7 ani de acasa macar. Deci in concluzie daca am respecta drepturile altora am fi corecti, iar daca am fi corecti ar inseamna ca am respecta legile. Dar sti...acum o sa auzi un pustan comentand:,, Legile sunt facute sa fie incalcate'' si cam acolo se termina visul...